Eesti idufirma jõudis Forbesi pilveteenuse firmade TOP100s rekordkohale

Pipedrive'i Tallinna kontor

FOTO: Pipedrive

Majandusajakiri Forbes valis Eesti päritolu müügitarkvara ettevõtte Pipedrive kolmandat aastat järjest maailma 100 mõjukama eraomanduses oleva pilveteenuseid pakkuva ettevõtte sekka – 2020. aasta Forbesi nimekirjas saavutas Pipedrive senise kõrgeima, 67. koha. 

Pipedrive’i tehnoloogiajuhi Sergei Anikini sõnul on ülimalt konkurentsitihedasse Forbesi edetabelisse pääsemine tunnustus kogu Pipedrive’i meeskonnale ning kinnitab taas, et kui midagi südamega teha, siis toob see edu. «Meie uus strateegiline suund on areneda tarkvaraettevõtteks, mis toetab lisaks müügimeeskondadele ka teisi ettevõttele tulu teenimisega tegelevaid tiime, näiteks turundust ja kliendisuhete haldamist. Kasumliku ettevõttena on meil tootearenduses väga ambitsioonikad plaanid, et jätkata kiiret kasvu ka järgnevatel aastatel,» sõnas Anikin.

Viimase aasta jooksul on Pipedrive täiendanud oma platvormi uute tööriistadega, mis aitavad leida potentsiaalseid kliente ning jõuda tänu automatiseerimisele kiiremini müügitehingute sõlmimiseni. Lisaks uuendas ettevõte sel suvel oma kasutajakogemuse disaini, mis peegeldab veelgi paremini müügiinimese igapäevast tööprotsessi. Viimastel kuudel on Pipedrive loonud uusi lahendusi just kodukontoris töötavatele kasutajatele, luues integratsioonid näiteks rakendustega Zoom ja MS Teams.  

Forbes koostas eraomandis olevate pilveteenuse ettevõtete edetabelit viiendat korda. Pipedrive pääses paremate sekka ka 2018. aastal, olles siis 84. kohal, ning 2019. aastal 77. kohale. Reastamise aluseks on ettevõtete kasv, müüginumbrid, väärtus ning kultuur, samuti võetakse arvesse peamiselt maailma suuremate tehnoloogiaettevõtete tippjuhtidest žürii hinnangut ettevõtete mainele.

Pipedrive on Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Praegu kasutab Pipedrive’i müügitööriistu üle 90 000 ettevõtte rohkem kui 150 riigis. Firma on kaasanud 90 miljoni USA dollari väärtuses kapitali investeerimisfondidelt Bessemer Venture Partners, Insight Partners, Atomico, Deutsche Telekom Capital Partners ja Rembrandt Venture Partners. Pipedrive’i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, Prahas, Riias, Dublinis, New Yorgis ja St. Petersburgis Floridas. Kiiresti kasvavas ettevõttes töötab üle 600 inimese.

Tagasi üles
Back