Wendre ostis Saksamaa firma

Wendre Groupi tegevjuht Pål Jönsson

FOTO: Erakogu

Vooditekstiili tootja Wendre ostis äsja Saksamaa tekstiiliettevõtte. Firma juht kinnitab, et kuigi ettevõte on olnud sunnitud kulusid kärpima, on nende seisund praegu hea.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Wendre Grupp ostis üle 90 aasta vanuse Saksamaa tekstiilitoodete ettevõtte nimega Geska Bettwarenfabrik. Selle tehinguga omandab Wendre täielikult Geska Bettwarenfabrik tekkide ja patjade toodete sortimendid ning ning lisaks ka tervishoiuteenustes kasutatavate tekstiilitoodete turuosa, teatas Wendre. Tehingu hinda Wendre ei avalikustanud, aga Geska näol on tegu umbes neljamiljonilise aastakäibega ettevõttega.

Wendre juht Pål Jönsson lisas, et praegu koroonakriisi ajal on Wendre Grupil õnneks tugev bilanss ning asjaolusid arvestades ja jätkuvat koroonapandeemiat silmas pidades on asjad Wendre jaoks normaalses seisus.«Alustasime kulude kärpe programmiga, kuna tellimuse mahud vähenesid. Ettevõte kasutab ka erinevates tegutsemisriikides pakutavaid toetusprogramme nagu näiteks lühiajaline töötajate sundpuhkuse programm, mille eest me väga tänulikud oleme,» rääkis Jönsson.

Tagasi üles