Tallink lisab Tallinna-Helsingi liinile väljumisi

Tallink Star viie aasta eest Tallinna reisisadamas.

FOTO: Erik Prozes

Tallink Grupp lisab alates pühapäevast täiendavaid väljumisi Tallinna-Helsingi liinile.

Tallink lisab liinile täiendavaid väljumisi laeval Star, kuna nõudlus liinil on suur ning ettevõte soovib tagada ohutu distantsi hoidmise võimalusi kõigil väljumistel.  

Star hakkab täiendavaid reise tegema esmaspäeval ja pühapäeval. Alates pühapäevast väljub Star esmaspäeviti kell 13.30 Helsingist ja 16.30 Tallinnast. Neljapäeviti väljub laev kell 19.30 Helsingist.

Reedeti toimuvad väljumised Tallinnast kell 10.30 ja 16.30 ning Helsingist kell 13.30 ja 19.30. Pühapäeviti väljub Star Tallinnast kell 16.30 ja 22.30 ning Helsingist kell 19.30. Teisipäeviti, kolmapäeviti ja laupäeviti väljumisi pole.

Tallink Grupi teine laev Megastar jätkab liinil opereerimist tavapärase graafiku alusel.  

Ettevõte tuletab reisijatele meelde, et praegu on Eesti ja Soome vahel lubatud reisida vaid pendelrände eesmärgil või muudel vältimatutel põhjustel. Turismireisid Eesti ja Soome vahel pole lubatud.

Enne pileti ostmist tuleb reisijatel veenduda, et neil on sihtsadamas riiki sisenemise õigus. Lisaks tuleb reisijatel reisile registreerimisel kinnitada, et reisija on terve ning tal ei esine koroonaviiruse sümptomeid.

Tagasi üles