Tallink viib Turu liini laevade saabumiskoha homme Stockholmist üle Kapellskäri
Eriliinidele on viidud ka teisi laevu

  • Laevad viiakse eriliinidele Soome ja Rootsi vahelise kaubaveo tagamiseks
  • Neljapäeval teenindatakse veel ka reisijaid, reedest peamiselt kaubavedu
  • Tavapärast peatust Ahvenamaal ei toimu

Teeviit Kapellskär

FOTO: Küllike Rooväli

Tallink Grupp suunab alates 19. märtsist 2020 laevad Baltic Princess ja Galaxy ajutiselt ümber Turu-Kapellskäri liinile. 

Tallink Grupp teatab, et suunab alates neljapäevast, 19. märtsist ajutiselt Turu-Kapellskäri liinile laevad Baltic Princess ja Galaxy, tagamaks kaubaveo jätkumise Soome ja Rootsi vahel. Laevad suunatakse ümber, kuna Euroopa riigid sulgevad koroonaviirusest tingitud eriolukorras piire ning seavad reisimisele piiranguid.

Baltic Princess väljub Turust Kapellskäri neljapäeval, 19. märtsil kell 20.30 kohaliku aja järgi ning saabub Kapellskäri reedel, 20. märtsil kell 7.00 kohaliku aja järgi. Laev väljub Kapellskärist taas reede õhtul, 20. märtsil kell 20.30 kohaliku aja järgi.

Galaxy väljub neljapäeval, 19. märtsil Turust ja Stockholmist graafikujärgselt.  Õhtusele väljumisele Stockholmist on lubatud vaid üheotsapiletiga reisijad, kellel on õigus Soome Vabariiki sisenemiseks. Alates reedest, 20. märtsist 2020 on kõik Galaxy tavapärased väljumised ajutiselt tühistatud ning Galaxy väljub Turust Kapellskäri reede õhtul, 20.märtsil kell 20.30 kohaliku aja järgi.

Baltic Princess ja Galaxy hakkavad Turust ja Kapellskärist väljuma vaheldumisi kord päevas õhtuti kell 20.30. 

Baltic Princessi ja Galaxy väljumised alates reedest, 20. märtsist on eelkõige mõeldud kaubavedajatele, tagamaks kaubaveo jätkumise Soome ja Rootsi vahel. Laevad ei peatu Ahvenamaal.  

Tallink Silja võtab ühendust kõigi reisijatega, keda see muudatus puudutab, esimesel võimalusel. Pileteid laevadele Baltic Princess ja Galaxy saavad kaubavedajad broneerida läbi Tallink Silja Cargo klienditeeninduse: cargo.booking@tallinksilja.com

Kõnekeskus on avatud iga päev kella 07.15 - 21.00 telefonidel:

Soome: Tel +358 203 74266

Rootsi: Tel +46 8 666 3555

Tagasi üles