VTA endine juht asus uude ametisse

VTA juht Indrek Halliste asub uuel aastal juhtima ASi Hansabuss.

FOTO: Lennart Ruuda

Bussiettevõtete kontserni AS Hansabuss juhatuse esimehena asus veebruarist ametisse senine veterinaar- ja toiduameti juht Indrek Halliste.

Halliste on varem töötanud põllumajandusameti ning veterinaar- ja toiduameti struktuurides, juhtides põllumajandusametit aastatel 2013–2016 ning veterinaar- ja toiduametit alates 2016. aasta kevadest.

Halliste ütles detsembris, et bussifirmaga liitumise otsustavaks teguriks sai soov end realiseerida erasektoris.

«Alustasin oma töömehekarjääri erasektoris, pärast mida olin pikka aega erinevates riigiametites. Olen seda meelt, et tuleb kasuks nii igale juhile endale kui ka laiemalt ühiskonnale, kui juhid võtavad vastutust nii avalikus kui ka erasektoris. Hansabussi kontsern on silmapaistev, nullist loodud ettevõtete grupp, mille omanikul on selge nägemus ja ootus kontserni edasise arengu osas. Loodan anda selle ambitsioonika plaani teostamisel oma panuse,» ütles Halliste toona. 

Halliste on alates 2002. aastast töötanud erinevatel positsioonidel veterinaar- ja toiduametis ning põllumajandusametis.

Hansabuss kuulub Hansa Gruppi, mis on üks suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügi ja teenindusega tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet, mis annavad tööd kokku 700 inimesele.

Tagasi üles
Back