Taavi Kotka sai ühe töökoha juurde

Taavi Kotka. FOTO: Tairo Lutter

Eelmise aasta lõpus lisandus tehnoloogiafirma Milrem Roboticsi nõukogusse kolm uut liiget, nende seas ka IT-visionäär Taavi Kotka.

Lisaks Kotkale said nõukogu liikmeteks Michael McElhenney ja Harry Ollinen. «Mul on hea meel, et Michael, Harry ja Taavi võtsid vastu väljakutse saada meie uuteks nõukogu liikmeteks ning jagavad meiega oma teadmisi finants-, kaitse- ja IT-sektorist,» ütles Milrem Roboticsi tegevjuht ja suuromanik Kuldar Väärsi pressiteates.

Taavi Kotka on töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi side- ja riigi infosüsteemide asekantslerina, tarkvaraarendusettevõtte Webmedia ehk nüüdse Nortali juhatuse esimehena ning Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu presidendina. Kotka on ka Eesti e-residentsuse projekti eestvedaja.

Michael McElhenney on 1972. aastal asutatud Los Angeleses baseeruva rahvusvahelise investeerimispanga ja finantsteenuste pakkuja Houlihan Lokey tegevdirektor.

Harry Ollinen töötas aastatel 2006-2011 Soome kaitsetööstusettevõtte Patria turunduse asepresidendina ning järgmised seitse aastat BAE Systems müügidirektorina. Praegu on ta Harry Ollinen Consulting AB tegevdirektor.

Milrem Roboticsi nõukogu ülejäänud kaks liiget on mitme IT-ettevõtte, sealhulgas Navireci ja Ninja Solutionsi kaasasutaja Toomas Bergmann ning endine Eesti kaitseväe juhataja, erukindral Riho Terras, kes täidab ka nõukogu esimehe rolli.

Milrem Robotics on 2013. aastal loodud Eesti tehnoloogiaettevõte, mis keskendub mehitamata maismaasõidukite tootmisele kaitse- ja julgeolekujõududele, äri- ja tööstusklientidele ning päästeteenistustele.

Tagasi üles
Back