Soome poliitik pani Eestis ostetud hotelli juba müüki

Paavo Väyrynen on olnud kaks korda Soome väliskaubandusminister. 2012. aastal pürgis ta ka presidendiks, viimastel parlamendivalimistel ta valituks ei osutunud.

FOTO: Sander Ilvest

Soome poliitiku, kahel korral väliskaubandusministrina ametis olnud Paavo Väyryneni Eesti hotelliäri näib selleks korraks läbi olevat, kirjutab Kauppalehti.

Väyrynen pani müüki alles neli aastat tagasi Pärnus ostetud Inge Villa. 2015. aastal oli see üks suvepealinna kallimaid kinnisvaratehinguid.

Poliitikul on Soomes lastekaitsega tegelev ettevõte ning ta plaanis pakkuda lastele võimalust Inge Villas puhkust veeta. Kauppalehti märgib, et hotelli asukoht on ideaalne, Pärnu rannarajoonis.

«Viimastel aastatel oleme hotelli suveperioodiks rentinud välja Ikaalineni reisiagentuurile, muu kasutus on olnud vähene,» tõdes Väyrynen.

Ta märkis, et püüab lastele puhkuse veetmiseks leida Eestis uue pinna, kas Tallinnas või Pärnus.

Kinnisvaraportaali City24 kuulutuses seisab, et Inge Villa asub Pärnu rannarajoonis ja seal on majutusega tegeldud aastast 1935. Hoones on 11 numbrituba.

Põhjalik uuenduskuur on nii seest kui ka väljast tehtud 2005. aastal. Villa hind on 570 000 eurot.

Vuokko & Paavo OÜ teenis nii 2017. kui ka 2018. aastal umbes 72 000 euro suuruse müügitulu juures umbes 15 000 eurot puhaskasumit.

Pärnu ranna rajoonis asuv Inge villa.

FOTO: Mailiis Ollino

Tagasi üles
Back