Rosimannuse firma ostis järgmise vanadekodu

Rain Rosimannus.

FOTO: Mihkel Maripuu

Rain Rosimannuse osalusega hooldekodude operaatorettevõte Südamekodud omandas Viru-Nigula vallalt Kunda hooldekodu, mis hakkab uue nime all tegutsema 1. novembrist.

«Kunda hooldekodu on viies eakatekodu, mis hakkab kuuluma Südamekodude ketti – meie eesmärk on Kunda hooldekodu tänapäevastada, sealjuures on plaanis hooldekodu laiendada ning seeläbi luua juurde uusi teenus- ning töökohti,» ütles ettevõtte Südamekodud juhataja Martin Kukk pressiteates.

Kukk lisas, et Kunda hooldekodu omandamisega avaneb võimalus veel ühes paigas muuta hooldekodu teenuste kvaliteeti paremaks ning seoses Lääne-Virumaal tegutsema asumisega kaalub firma ka koduõenduse teenuseid sealses regioonis osutama hakata.

Alates 1. novembrist tegutseb Kunda hooldekodu asemel Kunda Südamekodu OÜ, kes võtab üle Kunda hooldekodu senised tegevused, sealhulgas kõik kliendi- ja koostöölepingud ning personali.

Viru-Nigula valla enampakkumisel Kunda hooldekodu ostmiseks tunnistati edukaks Rain Rosimannuse osalusega OÜ Südamekodud pakkumus, kirjutas Virumaa Teataja augusti lõpus.

Konkurss hooldekodu kinnistule hoonestusõiguse seadmiseks ja operaatorteenuse võõrandamiseks kuulutati välja tänavu kevadel. Pakkumisi sooviti 20–50 aastaks.

Südamekodud on 2016. aastal asutatud ettevõte, mis kuulub eri firmade kaudu Martin Kukele, Rene Ilvesele, Jako Laanemägile ja Rain Rosimannusele. Ettevõtjad on korduvalt nimetanud oma ambitsiooniks tõusta Eesti turul suurimaks hooldekodude pidajaks.

Praegu tegutseb Türi vallas Käru Südamekodu, Seto vallas Värska Südamekodu, Lääneranna vallas Lihula Südamekodu ning Saaremaa vallas Saaremaa Südamekodu.

Tagasi üles
Back