Järelvaadatav: Cagliari seljatas põnevuslahingus Genoa

Serie A neljandas voorus võõrtustas Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Genoa meeskonda. Põnevuskohtumises võttis 3:1 võidu koduväljakul mänginud Cagliari.

Väravateta möödunud avapoolaja järel läks kohtumine ülipõnevaks. Kohe 46. minutil avas mänguskoori Cagliari ründaja Giovanni Simeone.

Genoa asus kohe viigiväravat otsima, kuid mitmed nende löögid maandusid Cagliari väravavahi Robin Olseni kätevahel. 83. minutil said siiski Genoa mehed oma tahtmise, kui 21-aastane Cristian Kouame kohtumise viigistas.

Cagliari püssi nurka ei visanud ja juba 30 sekundit hiljem asuti uuesti juhtima, kui Nahitan Nandezi tsenderduse toimetas omaväravasse Genoa keskkaitsja Cristian Zapata.

Lõpptulemuse vormistas Joao Pedro, kes Genoa kaitsjate eksimuse ära kasutas ja väravavahi lihtsa pettega üle mängis ning palli tühja võrku pani.

Cagliari tõusis hetkeks liigatabelis 8. positsioonile olles neljast mängust kogunud kuus punkti. Genoa hoiab nelja punktiga 12. kohta.