Sisuturundus

Sõida Soome Ott Tänakule kaasa elama

FOTO: SCANPIX

1.–4. augustini toimub Jyväskyläs Neste Ralliy Finland. Koos teiste rallisõitjatega võistlevad ka Ott Tänak ja Martin Järveoja, eelmise aasta võitjad, kes plaanivad kindlasti ka tiitlit kaitsta.

Juba 69. korda toimuva Neste Rally Finland starti tuleb 65 võistluspaari. Eesti esinumbrile pakub konkurentsi Craig Breen, Hayden Paddon, Thierry Neuville, Elfyn Evans, Teemu Suninen ja paljud muud. Ralli teeb eriliseks Jyväskylä kaunis maastik, mis pakub looduskauneid vaated ning kiireid kruusateid.

Kui juba rallile minna, tee tutvust ka Jyväskylä linnaga. See nooruslik ja modernne linn on tuntud ka oma spordiarmastuse poolest. Hoolduspargis on võimalus kohtuda maailmatasemel rallipilootidega, tutvuda nende varustusega ning jälgida võistluseelseid ettevalmistusi.

Lisaks üritustele saad imetleda ka Jyväskylä arhitektuuri, kus on oma suure panuse andnud maailmakuulus arhitekt Alvar Aalto. Linna seikluspark, veespordikeskus ja planetaarium pakuvad tegevusi kogu perele. Päijänne järv pakub häid võimalusi paadimatkaks ja kalastuseks.

Tallink viib sind soodsalt Soome rallile kaasa elama. Kõikidele tulihingelistele spordisõpradele on ka eripakkumine: sooduskoodiga SOOMERALLI on Tallinna-Helsingi edasi-tagasireis või ühe suuna reisijapilet 30% soodsama ja autopilet 20% soodsama hinnaga. Kampaaniahinnale lisandub Club One'i soodustus. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 05.08.2019.

Lisaks soodsatele piletihindadele maksad autoga tulles ainult kahe koha eest, ülejäänud kolm saavad kaasa tulla täiesti tasuta. Lisaks reisivad tasuta Soome kuni 5-aastased lapsed. 

Hakkas huvitama? Osta laevapilet Helsingisse SIIN

Tagasi üles