Eesti mobiilipank alustas koostööd PayPaliga

Norris Koppel/Monese

FOTO: Ben Gold

Mobiilseid pangandusteenuseid pakkuv Eesti juurtega ettevõte Monese alustas täna koostööd PayPaliga, mis laiendab Monese klientide juurdepääsu finantsvahenditele ja maailmamajandusele.

Monese andis teada, et rsimese sammuna laiapõhjalises koostöös saavad kliendid oma Monese ja PayPali kontosid hõlpsasti koos hallata ja kasutada.

Monese juht Norris Koppel ütles, et nad teenindavad kiiresti kasvavat ja uskumatult rahvusvahelist seltskonda, kes on innukad PayPali kasutajad. «Tänu partnerlusele PayPaliga on meie klientidel suurem valik ja parem juurdepääs äritegevusele kogu maailmas,» sõnas Koppel.

PayPali partnerlussuhete asepresident Jennifer Marriner ütles, et partnerlus Eesti ettevõttega toetab nende eesmärki muuta finantsteenused demokraatlikumateks. «Me teeme koostööd uuendajatega, nagu Monese, et inimesed väljaspool traditsioonilist finantssüsteemi saaksid kasutada meie tööriistu, et maailmamajanduses edukad olla,» rääkis ta.

Monese teatas hiljuti, et nende teenusega on liitunud rohkem kui miljon inimest. Klientide arv kolmekordistus 2018. aastal ja praegu liitub Monesega iga päev üle 3000 inimese.

Eestlane Norris Koppel asutas Monese 2013. aastal, peale uues riigis pangakonto avamise keerukat kogemust.

Tagasi üles