Eesti saunatootja: kui George Clooney telliks täna meie sauna, siis see tunduks täitsa tavapärane

Iglucrafti klientide seas on ka maailmakuulus vutitäht David Beckham.

FOTO: Instagram/David Beckham

David Beckhamile sauna müünud Iglucrafti juht Priit Kallas rääkis Äripäeva raadios, et nimekate klientide tasuta reklaam õpetas talle kaht: tuleb julgeda küsida ja mõelda suurelt.

«Kirjutasime, et oleme Eesti väiketootja ja oleme meelitatud, et meie toote välja valis ja kas on palju palutud üks pilt sotsiaalmeedia kontol,» selgitas Kallas, kuidas Beckham päästis nad muidu ligi 300 000 eurot maksvast sotsiaalmeedia reklaamist. 

«Võib-olla üks õppetund ongi, et tasub hästi suurelt ja julgelt unistada, teine asi on võib-olla see, et tasub minna ja küsida,» ütles Kallas ja lisas, et kui täna tuleks George Clooney ja telliks näiteks Iglucrafti sauna, siis see tundub täitsa tavapärane

Loe pikemalt Äripäevast.

Iglumaju ja -saunu valmistatakse Viljandi vallas asuvas Leie külas ning müüakse üle maailma edasi. Muu hulgas võib neid leida Jaapanist ja Šotimaalt müütilise Loch Nessi järve kaldalt. Iglusaunade ja -majade taga on osaühing Creative Woodworks, mida veavad alates 2014. aastast vana kolhoositöökoja ruumides Priit Kallas ja Siim Enders.

Mullu Iglucrafti sauna ostnud Beckham kiitis ettevõtet ka oma sotsiaalmeedias.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you to @iglucraft I’m loving it with this cold weather right now 👍🏻

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Peale Beckhami postitust käis Kallas «Hommiku!» stuudios rääkimas, kuidas selline kuulus mees väikse Eesti firma üles leidis. «Tegime Inglismaale ühe kampaania, mis oli sihitus samasse piirkonda, kus tema ka elas ja hiljem ise ütles, et istus koos Davidiga kodutrepil, näppis oma telefoni ja leidis selle sealt,» sõnas Priit. 

Peale tähtsa kliendi tellimuse saamist paar korda ikka mõeldi, kas tegemist tõesti kuulsa režissööriga on. «Teisalt proovisime seda võtta, et see on tellija nagu tellija ikka,» kinnitab Priit, et kõik kliendid saavad ühtmoodi kvaliteetse sauna omanikeks.

Tagasi üles