Kogub kuulsust: tippkokk Gordon Ramsay ostis mulgi meeste iglumaja

Gordon Ramsay

FOTO: Chris Pizzello / AP / Scanpix

Daily Mail kirjutab, et Gordon Ramsay järgis David Beckhami ja Guy Ritchie eeskuju ning ostis endale kaks Eesti ettevõtte Iglucraft luksuslikku iglut.

Väljaande kohaselt käis Ramsay kahe majakese eest välja 80 000 naela. Kui Beckham ja Ritchie ostsid Iglucrafti saunad, siis Ramsay soetas hoopis luksuslikud majakesed, kus on elutuba, magamistuba, köök ja vannituba. Iglut meenutav ehitis on üheksa meetrit pikk, kaks meetrit lai ja 2,5 meetrit kõrge.

Iglucraft Model 4

FOTO: Iglucraft

Praegu ootab Ramsay kohaliku komisjoni luba, et lasta majakesed paigaldada, kuid kui heakskiit peaks saabuma, siis võib Iglucraftil tekkida ka teisi maailmakuulsad kundesid. Ramsay häärberi kõrval elavad nimelt DJ Johnny Vaughan, 80ndate staar Simon Le Bon ja koomik Jack Dee.

Iglucraft Model 4

FOTO: Iglucraft

Iglumaju ja -saunu valmistatakse Viljandi vallas asuvas Leie külas ning müüakse üle maailma edasi. Muu hulgas võib neid leida Jaapanist ja Šotimaalt müütilise Loch Nessi järve kaldalt. Iglusaunade ja -majade taga on osaühing Creative Woodworks, mida veavad alates 2014. aastast vana kolhoositöökoja ruumides Priit Kallas ja Siim Enders.

Mullu Iglucrafti sauna ostnud Beckham kiitis ettevõtet ka oma sotsiaalmeedias.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you to @iglucraft I’m loving it with this cold weather right now ??

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Peale Beckhami postitust käis Kallas «Hommiku!» stuudios rääkimas, kuidas selline kuulus mees väikse Eesti firma üles leidis. «Tegime Inglismaale ühe kampaania, mis oli sihitus samasse piirkonda, kus tema ka elas ja hiljem ise ütles, et istus koos Davidiga kodutrepil, näppis oma telefoni ja leidis selle sealt,» sõnas Priit. 

Peale tähtsa kliendi tellimuse saamist paar korda ikka mõeldi, kas tegemist tõesti kuulsa režissööriga on. «Teisalt proovisime seda võtta, et see on tellija nagu tellija ikka,» kinnitab Priit, et kõik kliendid saavad ühtmoodi kvaliteetse sauna omanikeks.

Tagasi üles