Tallinna Lennujaam valis uue juhi

Riivo Tuvike.

FOTO: Tallinna Lennujaam

Tallinna Lennujaama nõukogu valis lennujaama juhiks Riivo Tuvikese, kes alustab tööd 1. juunil 2019.  

«Nõukogu otsustas teha Riivo Tuvikesele ettepaneku asuda lennujaama juhatuse esimehe kohale, sest tema nägemus lennujaama arengust langes kokku nõukogu ja omaniku visiooniga,» ütles Tallinna Lennujaama nõukogu esimees Märten Vaikmaa pressiteates.

«Nõukogu näeb Riivo Tuvikeses tugevat tippjuhti, kellel on rahvusvahelise müügi- ja koostöö kogemus, mida on kindlasti lennujaama juhtimisel vaja, arvestades aina suuremat konkurentsi lennundusturul ja vajadust luua uusi lennusihtkohti ning tõsta Eesti tuntust reisisihtkohana,» lisas Vaikmaa.

Tallinna Lennujaama uue juhatuse esimehe Riivo Tuvikese sõnul plaanib ta keskenduda parimate lennuühenduste loomisele ja terminali laienduse ning linnaku arenduse elluviimisele. Samuti peab ta oluliseks kaubalendude arvu suurendamist ja selleks vajaliku keskkonna loomist. Lisaks lennuühendustele ja taristu arendamisele peab ta oluliseks jätkata tööd Euroopa parima lennujaama tiitlikoha hoidmise nimel. «Mulle on oluline, et lennujaama kliendikogemus oleks ka tulevikus auhindade vääriline,» ütles Riivo Tuvike.   

Riivo Tuvike töötas varem ASi Luminor Liising juhina, kus tema peamine ülesanne oli juhtida DNB Liisingu ja Nordea Finance Estonia ühinemist. Enne seda töötas Tuvike Nordea Finance'is eri ametikohtadel, viimati juhtis ta Nordea Finance'i grupi tasemel Euroopa müügiüksust, mis vastutas koostöö eest tootjatega Baltikumis ja Skandinaavias. Tuvikesel on Tartu Ülikooli magistrikraad strateegilise juhtimise alal.

Tallinna Lennujaama eelmine juhatuse esimees Piret Mürk-Dubout lahkus ametist 12. aprillil, et asuda AS Tallink Grupi juhatuse liikme ametikohale.  

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles