Luminor muudab augustist oma kontorid sularahavabaks

Luminor pank.

FOTO: TAIRO LUTTER / EESTI MEEDIA/SCANPIX

Luminor muudab 1. augustist oma kontorid sularahavabaks, sularaha saab edaspidi välja võtta ja sisse maksta pangaautomaatidest.

«Meie panga teekond algas suurte muutustega ning neid jätkub veel praegugi igasse päeva, kuna liigume paremate digiteenuste ja lahenduste poole. Üleminek sularaha sisse- ja väljamaksmisel letiteeninduselt iseteenindusele on üks osa meie uuest tegevusmudelist ning uuest kontorivõrgu kontseptsioonist,» ütles Luminori jaepanganduse juht Kerli Gabrilovica pressiteate vahendusel. 

Gabrilovica sõnul ei pea kliendid muretsema, et sularaha kontoritest täiesti ära kaoks, kuna endiselt saab sularaha kontole sisse maksta ja välja võtta pangaautomaadi kaudu.

«Üleminek sularahatehingute puhul iseteenindusele lubab meil tagada kiiremat klienditeenindust nii kliendile, kes soovib teha sularaha sisse- või väljamakset kui ka kliendile, kes tuleb kontorisse mõnes teises küsimuses. Lähima automaadi asukoha leiab klient meie kodulehelt. Kontoris või kontori juures olevate automaatide kasutamisel on meie töötajad igati abiks, kui klient peaks vajama juhendamist,» lisas Gabrilovica.

Välisvaluuta puhul lõpeb müntide ja paberraha vastuvõtmine, väljamaksmine, kontroll ja vahetus juba 1. juunist. Tallinnas asuv Luminori Kristiine kontor on mai algusest juuni keskpaigani remondis ja läheb automatiseeritud sularahateenusele täielikult üle juuni keskpaigast.

Tagasi üles