Omniva postiäri saab uue juhi

Kaida Kauler.

FOTO: Omniva

Aprillist alustab Omnivas tööd Kaida Kauler, kes hakkab juhtima ettevõtte postiäri valdkonda. Postiäri juht kuulub koos pakiäri juhi, finantsjuhi ning juhatuse esimehega ka ettevõtte juhatusse, teatas Omniva.

Alates 2013. aasta veebruarist on Kauler juhtinud riigile kuuluvat AS Metroserti. Ta on varasemalt olnud Elektriraudtee juhatuse esimees ja Elektriraudtee ning Eesti Töötukassa juhatuse liige. Kauler on õppinud EBS’i strateegilise juhtimise EMBA programmis  ja omab Tartu Ülikooli õigusteaduskonna magistrikraadi. Lisaks on ta ennast erialaselt täiendanud Prantsusmaal ja Hiinas.

Juhatuse esimehe Ansi Arumeele sõnul rääkis Kauleri kasuks tema pikaaegne juhtimiskogemus. «Omnival on eesmärk pakkuda parimaid postiteenuseid ja säilitada äri jätkusuutlikkus. Kaida Kauleril on ambitisoon ja selge nägemus tuleviku postiärist ning tugev kogemus ja isikuomadused selle elluviimiseks.»

Kauler näeb saja aasta vanuses pikkade traditsioonidega postiäris suurt potentsiaali. «Tahan, et postivõrguga oleksid rahul nii Eesti inimesed kui ka Omniva töötajad,» lisas ta.

Tänane postiäri juht ja juhatuse liige Mari Allese suundub aprillist lapsehoolduspuhkusele.

Tagasi üles