Galerii: Eesti Meedia uus maja sai nurgakivi
Lisatud videointervjuu Sven Nuutmanniga!

Eesti Meedial oli täna pidupäev – uuele meediamajale ning ühtlasi kogu Fahle Pargi ärikvartalile sai asetatud nurgakivi.  

Eesti Meedial oli eile pidupäev – uuele meediamajale ning ühtlasi kogu Fahle Pargi ärikvartalile sai asetatud nurgakivi. 

Nurgakivi tseremoonial esinesid sõnavõttudega Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann, Tallinna abilinnapea Züleyxa Izmailova, Merko Ehituse juhatuse esimees Keit Paal ning ärikvartali üks omanik, Kenneth Karpov Fausto Capitalist.

Muusikalise vahepalana astus üles Liis Lemsalu ning üheskoos kunstnik Martin Saarega oli kõigil võimalus modernset kunsti luua ehk visata värviga täidetud õhupalle vastu ehitusjärgus seinu.  

Fahle Pargi 8000 ruutmeetrile kolib AS Eesti Meedia koos kõigi oma Tallinnas tegutsevate üksuste ning umbes 550 töötajaga järgmise aasta suvel. Meediakontsern saab endale Eestis ainulaadse moodsaimate võimalustega meediamaja, kus on koos nii raadio-, televisiooni- kui ka ajalehetoimetused. Lisaks kolib Fahlesse ka Stora Enso rahvusvaheline finantsteenuste keskus koos 200 töötajaga.

«Juba ainuüksi raadiojaamade koostöö teiste meediumitega saab oluliselt paremaks,» kommenteeris kontserni ühe katuse alla kolimist Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann. Juhatuse esimehe sõnul soodustavad modernsed ruumid ning puhkealad omavahelist suhtlust veelgi. «Hinnangu annab lõpuks ikkagi meie lugeja ja kuulaja ja vaataja,» sõnas Nuutmann.   

Tagasi üles
Back