Inbank Eesti sai uue tegevjuhi

Margus Kastein

FOTO: Inbank

Esmaspäeval alustas Inbanki Eestis tegutseva äriüksuse juhina tööd Margus Kastein. 

Inbanki Eesti äriüksuse uuel tegevjuhil Margus Kasteinil on ligi kahekümneaastane kogemus rahvusvaheliste ettevõtete tippjuhina. Aastatel 2000-2016 oli Kastein tegevjuht mitmetes edukates ettevõtetes nagu Saku Õlletehas AS, Aldaris AS ja Ingman Jäätised AS. Viimased kaks aastat tegutses Kastein juhtimis- ja finantskonsultatsioonide alal.

Inbanki nõukogu esimees Priit Põldoja hindab Kasteini tugevat jaeäri alast kompetentsi ning pikka juhtimiskogemust kõrgelt. «Eesti on Inbanki kõige kasumlikum ja suurima turuosaga äri ja siin asub ka meie peakontor. Mul on hea meel, et panga Eesti äri hakkab juhtima nii tugev professionaal,» ütles Põldoja pressiteates.

«Mulle meeldib viis, kuidas Inbank läheneb pangandusele ja plaanin rakendada oma juhtimiskogemusi ettevõtte turupositsiooni edendamisel ja konkurentsieeliste tugevdamisel. Olen seadnud endale kolm suurt eesmärki: pakkuda klientidele parimaid tooteid ja teenindust, luua töötajatele inspireeriv töökoht ja tagada äri tasakaalustatud kasv,» ütles Kastein. 

Seni Inbanki Eesti üksuse müügitegevust juhtinud Piret Paulus on nüüdsest Inbanki grupi äriarenduse juht, vastutades rahvusvahelise laienemise eest. Inbanki grupi tegevjuhi ja juhatuse esimehena jätkab tööd endiselt Jan Andresoo. 

Tagasi üles