Eesti Energia klienditeenuste üksus saab uue juhi

Jüri Teemant.

FOTO: Toomas Huik.

Esmaspäevast juhib Eesti Energia klienditeenuste üksust Jüri Teemant, kes on viimased seitse aastat juhtinud Elisa Eesti ärikliendiüksust.

«Eesti Energia nõukogu on kinnitanud kontserni järgmise viie aasta strateegia, kus on sõnastatud meie ambitsioon – pakkuda klientidele kasulikke ja mugavaid energialahendusi ning toota ka ise energiat aina keskkonnasäästlikumalt. Meie strateegia keskmes on klient ja suurepärane kliendikogemus mitte ainult Eestis, vaid ka Lätis, Leedus, Poolas, Soomes ja Rootsis,» sõnas Eesti Energia juhatuse esimees Hando Sutter pressiteates.

«Mul on hea meel liituda Eesti ühe tunnustatuima ettevõtte meeskonnaga. Eesti Energia strateegias on ambitsiooni ning seatud eesmärgid on väga selged. Sihid on kõrged, kuid samas on meil olemas kõik eeldused kasvuks ja parima teeninduse pakkumiseks. Just see mind motiveeribki. Meil on ees põnevad ajad,» sõnas Jüri Teemant.

Lisaks Elisale ärikliendiüksuse juhi ja juhatuse liikmena töötamisele on Jüri Teemat olnud varasemalt EMT (tänane Telia Eesti) turundusdirektor ja juhatuse liige. Samuti on ta töötanud Nokia kontsernis Soomes, kus vastutas müügi ja turunduse juhtimise eest Skandinaavias ja Venemaal ning juhtis hiljem ka Nokia müügitegevusi Balti turgudel, olles Nokia Eesti maajuht ja juhatuse liige. Teemant on õppinud Tallinna Tehnikaülikoolis majandust ja lõpetanud Estonian Business Schoolis magistriõppe.

Käesoleva aasta juunis kinnitas Eesti Energia nõukogu kontserni uuendatud strateegilise tegevusplaani, mille üks eesmärk on kasvatada 2022. aastaks kontserni klientide arvu Läänemere regioonis miljonini.

Tagasi üles