iDeal kampaania

Leedu Pank kiitis heaks Olympicu ülevõtmisel Mecom Grupi müümise

OEG suuromanik Armin Karu.

FOTO: EERO VABAMÄGI/PM/SCANPIX BALTICS

Olympic Entertainment Groupile ülevõtmispakkumise teinud Odyssey Europe AS-ile teatas esmaspäeval, et Leedu Pank ei ole vastu Odyssey kavandatavale kaudse osaluse omandamisele UAB Mecom Grupp.

Käesolevaga teatas Odyssey, et Leedu Pank esitas ülevõtjale esmaspäeval teate, mille kohaselt ei ole Leedu Pank vastu kavandatavale kaudse osaluse omandamisele Olympicu tütarettevõtte UAB Mecom Grupp kapitalis ja hääleõigustes, teatas Olympic börsile.

Samas jäi jõusse pakkumise kehtivuse tingimus, mille kohaselt peab aktseptimisperioodi möödumise ajaks olema suuromanikega aktsiate ostu-müügileping (SPA) lõpetatud.

4. aprillil tegi Odyssey Europe AS vabatahtliku ülevõtmispakkumise OEG aktsiate omandamiseks hinnaga 1,9 eurot. Pakkumise prospekti kohaselt lõppeb aktseptimine 2. mail, kui kõik pakkumise kehtivuse tingimused on täidetud.

19. märtsil teatas Novalpina, et on teinud hasartmängufirma Olympic Entertainment Groupi aktsionäridele ettepaneku osta ettevõte kokku 288,4 miljoni euro eest. Olympic kaks enamusaktsionäri Armin Karu ja Jaan Korpusov olid pakkumise juba vastu võtnud.

OEG pakub hasartmänguteenuseid kuues Euroopa Liidu liikmesriigis, mille hulgas on Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu, ning Slovakkia, Itaalia ja Malta. Eelmise aasta lõpu seisuga kuulus OEG-le kokku 115 kasiinot ja 27 panustamispunkti, millest 24 kasiinot olid Eestis, 53 Lätis, 17 Leedus, kuus Slovakkias, 14 Itaalias ja üks Maltal. OEG-l on ligi 3000 töötajat.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles