Novalpina Capitali osalus Olympicus tõusis üle viie protsendi

Armin Karu.

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Luksemburgis registreeritud investeerimisfirma Novalpina Capital teatas esmaspäeval Olympic Entertainment Groupile (OEG), et 4. aprillil tõusis Odyssey Europe ASi osalus OEGs üle 5 protsendi.

Nimetatud kuupäeva seisuga kuulus Odyssey Europe ASile 8 452 338 aktsiat, mis esindab 5,57 protsenti kõigist OEG hääleõiguslikest aktsiatest, teatas Olympic börsile.

Lähtuvalt väärtpaberituruseadusest on börsiemitendil kohustus teavitada börsi olulise osaluse muutumisest.

4. aprillil tegi Odyssey Europe AS vabatahtliku ülevõtmispakkumise OEG aktsiate omandamiseks hinnaga 1,9 eurot. Pakkumise prospekti kohaselt lõppeb aktseptimine 2. mail, kui kõik pakkumise kehtivuse tingimused on täidetud.

19. märtsil teatas Novalpina, et on teinud hasartmängufirma Olympic Entertainment Groupi aktsionäridele ettepaneku osta ettevõte kokku 288,4 miljoni euro eest. Olympicu kaks enamusaktsionäri Armin Karu ja Jaan Korpusov olid pakkumise juba vastu võtnud.

OEG pakub hasartmänguteenuseid kuues Euroopa Liidu liikmesriigis, mille hulgas on Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu, ning Slovakkia, Itaalia ja Malta. Eelmise aasta lõpu seisuga kuulus OEG-le kokku 115 kasiinot ja 27 panustamispunkti, millest 24 kasiinot olid Eestis, 53 Lätis, 17 Leedus, kuus Slovakkias, 14 Itaalias ja üks Maltal. OEG-l on ligi 3000 töötajat.

Tagasi üles