iDeal kampaania

Go Bus sai uue juhi

Andrei Mändla

FOTO: Go Bus

AS GoBus nõukogu kinnitas ettevõtte uueks juhiks Go Busi senise juhatuse liikme Andrei Mändla, kes asub bussifirma etteotsa alates käesoleva aasta 1. veebruarist.

«Andrei Mändla puhul on tegemist suurte kogemustega tunnustatud bussispetsialistiga, kelle tööd hinnatakse Eestis väga kõrgelt,» kinnitas Go Busi nõukogu liige Tiit Pruuli pressiteates. «Tema kompetents ning Go Busi igapäevatöö ka kõige pisemate detailidega kursis olemine teevad temast bussisektoris väärt juhi.»

Mändla sõnul tuleb tema ametisse astumine ajal, mil Eesti ühistranspordisektor teeb läbi suuri muutusi ning see esitab kõigile vedajatele suure väljakutse.

«Eesti bussindus on huvitavas ajajärgus – haldusreform, tasuta maakonnaliinide tulek, mootorikütuste pidev hinnatõus ning bussijuhtide piisava järelkasvu puudumine on märksõnad, millega tuleb kogu sektori tasandil arvestada ja otsustavalt tegeleda,» ütles Mändla.

«Go Bus on Eesti üks suurimaid ja tuntumaid vedajaid ning usun, et meil on piisavalt kogemust, et aidata ühistransporti puudutavaid küsimusi nii seadusandlikul tasandil kui ka muudes töögruppides lahendada,» lisas Mändla.

Alates 2011. aastast Go Busi tüürinud senine juhatuse esimees Enn Randmaa lahkub ametist omal soovil.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles