Eestlaste loodud tööportaaliga kogub Euroopas populaarsust

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Mobiilirakendus MeetFrank viib tööjõuturul juba hõivatud olevad spetsialistid kokku ettevõtetega, kes pakuvad neile paremaid tingimusi

FOTO: SCANPIX

Septembri lõpus lansseeritud MeetFrank mobiilirakendus on lühikese ajaga laienenud kümnesse Euroopa riiki. Eestlaste loodud rakendust kasutavad teiste seas ka Microsoft, Mercedes-Benz, F-Secure ja Nokia.

Mobiilirakendus MeetFrank viib tööjõuturul juba hõivatud olevad spetsialistid kokku ettevõtetega, kes pakuvad neile paremaid tingimusi. Rakendus toimib anonüümselt ning pakkumiste palgainfo on avalik.

Rakendusega iga on tänaseks liitunud üle 17 000 kasutaja ja 700 ettevõtte. Ühtekokku on uue tööandjaga kokku viidud üle 4500 inimese. Suurem osa klientidest tuleb väljaspoolt Eestit, Eesti moodustab kliendibaasist vaid 24 protsenti.

Lisaks Eestile ja Soomele leiab MeetFranki platvormilt tööpakkumisi õigepea ka Rootsis, Saksamaal, Taanis, Inglismaal, Hollandis, Prantsusmaal, Šveitsis ja Itaalias.

«Praegu ongi fookus valdavalt Kesk-Euroopal, kuid tegelikult on meil esimesed kliendid ka juba USAs ja Aasias» avaldas MeetFranki kaasasutaja Kaarel Holm.

Tagasi üles