Colonna ostis Tallinnas kaks ärihoonet

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Colonna juht Roberto De Silvestri.

FOTO: Maksim Toome

Ärikinnisvaraettevõte Colonna ostis kahe eraldiseisva tehingu käigus Tallinnas Masina 20 ja Vesse 3 asuvad ärikinnisvara hooned.

Colonna tegevjuhi Roberto De Silvestri sõnul on mõlemad Colonna portfelli lisandunud hooned rentnikega kaetud ja jooksvat rahavoogu tootvad äripinnad.

«Colonna on hetkel aktiivses investeerimisfaasis ja ka edaspidi huvitatud investeerimisvõimalustest äripindadesse. Eelkõige soovime kaasata oma portfelli pikaajaliste üürilepingutega kaetud büroohooneid Tallinna kesklinnas,» märkis De Silvestri.

Koos viimaste tehingutega on Colonna tänavu ostnud Eestis kokku 7 ärikinnisvara objekti kokku ligi 25 000 ruutmeetril.

Masina 20 ärihoone on ajaloolise Zelluloosi kvartali naabruses paiknev 1921. aastal ehitatud hoone, mis renoveeriti 2007. aastal. Kokku 1194-ruutmeetrisel büroo- ja üüripinnal tegutseb 7 rentnikku.

Lasnamäel aadressil Vesse 3 asuva 1997. aastal ehitatud 6800-ruutmeetrise lao- ja kaubanduspindadega hoone suurim rentnik on mööblikauplus Gigant. Hoonega tuleb kaasa võimalus kinnistut edasi arendada.

2006. aastal tegevust alustanud investeerimisfirma Colonna portfelli kuulub 91 ärihoonet, milles on kokku rohkem kui 250 000 ruutmeetrit üüritavat pinda ja üle 500 üürniku. 

Tagasi üles