iDeal kampaania

FOTOD: Tallinna lennujaamas avati jõusaal

Eesti spordiklubide kett MyFitness avas sel nädalal Tallinna lennujaamas Euroopa esimese reisijate alas asuva spordiklubi.

My Fitness ASi juhatuse esimehe Erkki Torni sõnul on kohe lennule viivate väravate juures asuv tasuta spordiklubi tõepoolest Euroopas ainulaadne ja teadaolevalt esimene omataoline.

«Selline pop-up klubi on kindlasti heaks vahelduseks inimestele, kes ootavad lennujaamas oma lendu ja saavad seal natukenegi liigutada – kasvõi 10 minutit kõndimist jooksulindil või mõni seeria trenažööril,» märkis Torn, kelle kinnitusel panustatakse lennujaamades üha rohkem meelelahutusele ja tõenäoliselt avatakse tulevikus selliseid fitness-klubisid ka Euroopa suurlinnade lennujaamades.

Torn märgib, et pop-up klubi on paigutatud kinnisesse reisijate alasse ja on seega mõeldud eelkõige oma lendu ootavale inimesele, kuid kätt ei panda ette ka näiteks lennujaama töötajatele, kes pauside ajal end pisut liigutada tahavad.

«Kui juba täna saavad kõik huvilised Tallinnas lendu oodates võimelda ja kasutada erinevaid moodsaid jõusaaliseadmeid, siis edaspidi on klubis aeg-ajalt ka treener, kes juhendab masinaid kasutama, näitab häid harjutusi, mida teha pikal lennureisil ning jagab teisi trenni- ja toitumisnõuandeid,» lisas Torn.

Lennujaama väravas nr 6 asuval MyFitnessi treeningute alale on paigaldatud jooksulint, ellips-trenažöör, sõudeergomeeter, jalgratas ja trepp-trenažöör, mis on kõik varustatud ekraani ja internetiühendusega.

Alal on ka neli treeningseadet, millega saab teha harjutusi jalgadele, õlgadele, rinnale ja seljale. Lisaks on lennujaamas funktsionaalse treeningu ala, kus saab end joogamati peal venitada või teha harjutusi funktsionaalsel treeningpõrandal.

Erkki Torn sõnab, et treeningala on mõeldud eelkõige kergemaks võimlemiseks ja seega pole loodud sinna eraldi ruume pesemiseks või riiete vahetamiseks.

2008. aastal tegevust alustanud MyFitnessil on täna 18 klubi Eesti ja 8 klubi Lätis, millel on kokku üle 40 000 liikme ning mida külastatakse aastas üle 2,5 miljoni korra. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles