Fotod: Lõuna-Eesti üks suuremaid tööandjaid investeeris 5 miljonit tehase laiendusse

Enics avas täna Elva tehase laienduse, kuhu nii ehituse kui seadmete peale kokku investeeriti 5 miljonit eurot. Investeeringuid uutesse seadmetesse plaanib ettevõte jätkata ka järgmistel aastatel.

Tehase juhi Jaanus Aali sõnul on tegemist järjekorras juba neljanda Elva tehase laiendusega. «Me kasvame ning oleme teinud olulisi investeeringuid uutesse tehnoloogiatesse, et vastata meie klientide vajadustele üha keerukamate toodete järgi. Automatiseerimine muudab meie tööprotsesse oluliselt efektiivsemaks, mistõttu võin julgelt väita, et oleme maailma mastaabis oma valdkonna tipptegijad,» lisas Aal. 

Läbi mitmesuguste kõrgtehnoloogiliste seadmete rakendamisega meie tootmises, jätkame investeerimist oma töötajate oskustesse ja teadmistesse. «Meie eesmärk on kasvada, mistõttu loome järgnevate aastate jooksul juurde töökohti, eriti kvalifitseeritud elektroonika- ja tootmisala spetsialistidele. Usun, et Enics Eesti tehases on ainukordne võimalus inseneridel näha lähedalt niivõrd kõrgel tasemel tipptehnoloogiat ja seda päriselt ka kasutada,» rääkis tehase juht.

Jaanus Aal toob välja, et koostöö kohaliku omavalitsuse ja kogukonnaga on sujunud väga edukalt: «Oleme mitmeid kordi oma tehast laiendanud ning mul on hea meel, et nii Elva linnavalitsus, kohalik kogukond kui ka partnerid on olnud meie ettevõtmiste suhtes toetavad.»

Enicsi Elva tehases toodetakse erinevatele rahvusvahelistele klientidele keerukaid suuremahulisi tööstuselektroonika lahendusi. Enics Eesti on suurim äriettevõttest tööandja Lõuna-Eestis, mille töötajate ulatub pea 650 inimeseni. Enics Grupil on Euroopas ja Aasias mitmeid tehaseid.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles