Eesti parvlaevaliiklust hakkab juhtima Jaak Kaabel

Jaak Kaabel (keskel), TS Laevade juht.

FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Tallinna Sadama tütarfirma TS Laevad OÜ uueks juhatuse esimeheks saab Jaak Kaabel, kes on varasemalt tegelenud siseriiklike parvlaevaühenduste arendamise ja planeerimisega.  

Tallinna Sadama juhatuse esimehe Valdo Kalmu sõnul osutus Jaak Kaabel valituks tänu eelnevale tugevale kokkupuutele Eesti parvlaevaliikluse ja ettevõtlusega, samuti on Kaabelil merendusalane kõrgharidus.

«TS Laevad OÜ uue juhina soovime näha inimest, kes suudab ettevõtte strateegilisi eesmärke ellu viia, juhtida äriprotsesse ning organisatsiooni, mille fookuses on ettevõtte efektiivsuse tõstmine ja kõrgetasemelise teeninduse tagamine. Jaak Kaabeli näol oleme sobiliku juhi leidnud,» ütles Kalm. 

Jaak Kaabelil on magistrikraad rahvusvahelises merendusõiguses Kaplinna ülikoolist, samuti on ta läbinud mitmeid merendus-ja juhtimisalaseid koolitusi. Kaabel on tegelenud varasemalt ka ettevõtlusega. Kaabel asub ametisse 11. septembril. 

TS Laevad OÜ nõukogu kuulutas juuni keskel välja konkursi juhatuse esimehe leidmiseks, senine juht Kaido Padar lahkus augustist ametist ja hakkas juhtima valdusfirmat Eesti Talleks AS. Uue juhatuse esimehe leidmiseni täidab seda rolli juhatuse liige Mart Loik.

TS Laevad OÜ on Tallinna Sadam AS tütarettevõte, mille eesmärgiks on parvlaevaliikluse korraldamine Saaremaa, Hiiumaa ja mandri vahel.

Tagasi üles