Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

LHV kasum oli juunis 2,3 miljonit eurot

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
LHV peahoone Tallinnas | FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

AS-i LHV Group konsolideeritud puhaskasum oli juulis 2,3 miljonit eurot: suurematest üksustest teenis pank 1,9 ja varahaldus 0,4 miljonit eurot. Grupi aktsionäride osa kasumist moodustas 2,1 miljonit eurot.

«Kõik põhilised ärimahtude näitajad hoiuste, laenude ja fondide mahtude näol on jätkanud kasvu.»

«Hoogu on juurde andnud suvel laiendatud sularahaautomaatide võrgustik ning pidevalt arenev mobiilipank. Kasvuga samaaegselt muutume ka efektiivsemaks, kulude suhe tuludesse on alanemas,» märkis Toomsalu.

«Portfelli krediidikvaliteet on hea, põhjalikuma jälgimise all on üksikud kliendid. Lähiaja fookuses on investeeringud kliendi kasutajakogemuse edasiseks täiustamiseks, pensionifondides on rõhk kohalikel investeeringutel,» märkis Toomsalu. «Aasta seitsme kuu põhjal suudame finantsplaani täita.»

LHV Group on finantskontsern ja kapitali pakkuja. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab 300 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab umbes 120 000 klienti. LHV hallatavatel pensionifondidel on umbes 180 000 klienti.

Tagasi üles