TS Laevad uus juhatuse esimees selgub hiljemalt septembris

TS laevade parvlaeva Tiiu

FOTO: Mihkel Maripuu

TS Laevad OÜ juhatuse uus esimees selgub augusti teises pooles või septembris, ettevõtte senine juht Kaido Padar suundub Eesti Talleks AS-i juhtima ning uue juhi valimiseni võtab ameti üle praegune juhatuse liige Mart Loik.

«Töö käib, võtame seda konkursi tõsiselt. Seda korraldab meil personaliotsingu firma ja augusti keskpaigaks esitab meile lühikese nimekirja,» ütles Tallinna Sadama nõukogu esimees Valdo Kalm BNSile.

Seni on Kalmu sõnul ise oma kandidatuuri esitanud üle 30 inimese ning sinna on lisandunud personalifirma kandidaadid. «Nii et kokku ligi 50-60 inimest, päris korralik valik ja praegu käivad intervjuud,» ütles Kalm.

Kalmu sõnul juhib Loik juhatust kuu või kaks, kuni uus esimees välja valitakse. «Me ise loodame augustis valiku ära teha,» märkis Kalm.

Juhatuse esimehe ülesandeks on ettevõtte strateegiliste eesmärkide elluviimine, äriprotsesside juhtimine ja organisatsiooni üldjuhtimine. Juhatuse esimehe fookuses on ettevõtte efektiivsuse tõstmine ja kõrgetasemelise teeninudse tagamine eesmärgiga ehitada üles Eesti parima teenindusega ettevõte.

TS Laevad OÜ on Tallinna Sadam AS tütarettevõte, mille eesmärgiks on parvlaevaliikluse korraldamine Saaremaa, Hiiumaa ja mandri vahel.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles