Ettevõtjad ärgitavad: riik tehku linnahall korda

Tallinna linnahall.

FOTO: Eero Vabamägi

Eesti kinnisvaraarendajate sõnul on oluline, et linn koostöös riigiga linnahalli lõpuks korda teeks ega takerduks tarbetutesse vaidlustesse.

«Linnahalli saatus on oluline kogu kesklinna ja mereääre paremaks toimimiseks,» ütles Porto Franco OÜ tegevjuht Aldo Dapon kolmapäeval Eesti Kinnisvarafirmade Liidu ja Swedbanki korraldatud konverentsil.

«Siin vähemalt linn ja riik on hetkel pannud seljad kokku ja selle projekti käima lükanud. Oluline on see projekt nüüd lõpuni lükata ja mitte takerduda mitmesugustesse probleemidesse,» rääkis Dapon.

Liven Kinnisvara ASi partneri Andres Aaviku sõnul peaksid mere ääres olema ühiskondlikud objektid, mis tõmbaks rahvast ligi.

Tema sõnul pole linnahall ülemäära atraktiivne, kuid sealne saal ja vaated väärivad kindlasti säilitamist. Samas on see tema sõnul meeletult rahamahukas projekt, kus linn ja riik peavad sobiva lahenduse leidma.

Selleks, et mere ääres elu käima saada ja sinna lisaks linnaelanikele ka turiste meelitada, tuleb piirkonnas elu käima saada ja vajalikud investeeringud ära teha, rõhutas Aavik. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles