Ehitusfirma TREV-2 etteotsa asub Sven Pertens

Sven Pertens.

FOTO: Liis Treimann/Postimees

Alates 1. aprillist asub ehitusettevõtte TREV-2 Grupp juhatuse esimehena ametisse Sven Pertens, kes varemalt juhtis AS-i Lemminkäinen Eesti. 

«Mul on väga hea meel võimaluse üle jätkata taristuehituse valdkonnas ja panustada oma seniste kogemuste ning teadmiste baasilt TREV-2 Grupi arengusse,» ütles Pertens.

«Olen veendunud, et koostöös hästitoimiva meeskonnaga suudame näidata häid majandustulemusi ning ettevõtte turupositsiooni tugevdada,» lausus ta.   

TREV-2 Grupi nõukogu esimees Kristjan Kalda ütles, et nad tahavad TREV-2 Grupiga jõuda taristuehituses turuliidri positsioonile ning selleks ühendavad nad ettevõtte noore ja ambitsioonika meeskonna Sveni pikaajalise kogemusega.

AS-i TREV-2 Grupp põhitegevusalad on teede, sildade ja raudteede ehitus, teehoole, keskkonnaehitus ja maavarade kaevandamine. Ettevõttes töötab ligikaudu 400 inimest.

Tänavu märtsis omandas Baltimaade suurim era- ja riskikapitali ettevõte AS BaltCap East Capital Exploreri käest täiendavad 38 protsenti AS-i TREV-2 Grupi aktsiatest, omades seeläbi ettevõttes ligi 75 protsendiga enamusosalust.

Tagasi üles