Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Baltic Workboats tõstis töötajate palka enam kui 20 protsenti

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Saaremaa laevatootja Baltic Workboats. | FOTO: Küllike Rooväli

Saaremaa laevatootja Baltic Workboats tõstis 2017. aasta algusest tootmispersonali töötasusid ligi 25 protsenti.

Ettevõte soovis saavutada tootmisega seotud töötajate bruto palgaks ligi kahekordse Saare maakonna keskmise, ületades ka Eesti keskmise brutopalga. Statistikaameti 2016. aasta kolmanda kvartali andmetel oli Saare maakonna keskmine brutopalk on 852 eurot, Eesti keskmine brutokuupalk oli 2016. aasta kolmandas kvartalis 1119 eurot.

«Meie ettevõtte kõige olulisemaks väärtuseks on meie töötajad ja nende panus ettevõtte väärtuse kasvatamisel. Soovime muuta Saaremaal töötamise veelgi atraktiivsemaks ja pakkuda stabiilsemat töökeskkonda,» ütles Baltic Workboatsi juhatuse esimees Margus Vanaselja.

Palgakasv on Vanaselja sõnul võimalik võimalik tänu ettevõtte ekspordi suurenemisele ja tootmismahu kasvamisele.

Juhatuse esimehe sõnul on Baltic Workboats jõuliselt arenev ja kasvav ettevõte, mistõttu otsib ettevõte pidevalt oma meeskonda insenere, keevitajaid, mehaanikuid, elektrikuid ja teisi tootmisega seotud personali.

Baltic Workboats on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes toodab alumiiniumist ja terastest töölaevu. Ettevõtte tooteportfelli kuuluvad lootsi ja patrull-laevad, praamid, puksiirid, katamaraanid ja muud töölaevad. Ettevõte annab tööd ligi 200 inimesele.  Ettevõtte 2016. aasta käive oli 26 miljonit eurot.

Tagasi üles