USA telesaatejuht osutus Kate Middletoni veresugulaseks

Ellen DeGeneres ja Kate Middleton

FOTO: SCANPIX

Ellen DeGeneres (53) on oma päevasel ajal eetrisoleva jutusaatega üks mõjukamaid Ameerika telesaatejuhte. Eelmisel nädalal sai ta rääkida oma saates loo, mida ei juhtu just iga päev (vaata ka allpool videot).

Talle omases huumorivõtmes pajatas DeGeneres, kuidas ta oli juba lootust kaotamas, et talle ei saabugi kutset briti prints Williami ja tema kihlatu Kate Middletoni pulmapeole aprilli lõpus, kui ühel päeval saabus talle kiri.

Autoriteetne genealoogiaga, ehk sugupuude uurimisega tegelev organisatsioon teatas, et Kate Middletoni sugupuu uurimisel on selgunud DeGeneresi ja Middletoni omavaheline veresugulus.

Nimelt on naised omavahel 15. astme nõod, kusjuures «aste» tähendab ühte põlvkonda. Selguse huvides: nõbu on õdede ja vendade laste omavaheline sugulusseos, näiteks onupoeg, täditütar on samal ajal ka nõbu.

Teisipidi öeldes, DeGeneresil ja Middletonil on ühine esivanem, kelle nimi oli Thomas Fairfax ja kes elas aastatel 1461-1520.

Nagu kirjutab styleite.com, on Middleton palunud DeGeneresi appi ka pulmadele eelnevat tüdrukute pidu korraldama. Usutavasti saab DeGeneres ka kutse pulmapeole, mis toimub 29. aprillil Londonis.

 

 

 

 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles