Baltic Queen naaseb detsembris Tallinna-Stockholmi liinile

Romantika

FOTO: Toomas Huik

AS Tallink Grupp teatel asub praegu Tallinn-Helsingi liinil sõitev kruiisiparvlaev Baltic Queen detsembris taas Tallinna-Stockholmi liinile. 

Baltic Queen vahetab seal välja kruiisiparvlaeva Romantika, mis suundub tagasi Riia-Stockholmi liinile.

Tallinna-Helsingi liinil jätkab ettevõte uuendatud kruiisiparvlaevaga Silja Europa ning kahe kiirparvlaevaga, teatas AS Tallink Grupp BNS-ile.

AS-i Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektori Margus Hundi sõnul on ettevõte asunud ette valmistama ümberkorraldusi, mis hõlmavad kokku kolme kruiisiliini teenusekvaliteedi täiendavat tõstmist.

 «Antud muudatustega soovime tuua positiivset mõju kõikidele meie turgudele. Liinide laevade koossseisude  muutmine ning pardakontseptsioonide värskendamine võetakse tavaliselt vastu huvi ja põnevusega,» märkis Hunt. 

Silja Europa on juba suundunud Tallinn-Helsingi liinilt reisijateala uuendustöödeks remonti ning naaseb esialgsete plaanide kohaselt liinile 12. detsembril. 13. detsembrist suundub Baltic Queen Tallinna-Stockholmi liinile, asendades seal praegu seilava Romantika. 12. detsembril suundub Romantika Riia-Stockholmi liinile, suurendades märkimisväärselt liini transpordimahte.  

Liinide sõidugraafikud jäävad samaks. Silja Europa ja Baltic Queen jäävad Eesti lipu alla, Romantika puhul on lähiajal kavas lipuvahetus Läti lipu alla.

Baltic Queen on Tallinki uusim kruiisiparvlaev, mis valmis aastal 2009 ja asendas Tallinna-Stockholmi liinil 2002. aastal valminud Romantika, mis siirdus seejärel Riia-Stockholmi liinile.

Aastal 2014 võttis Baltic Queen Silja Europa asemel koha sisse Tallinna-Helsingi liinil ja Romantika siirdus taas oma 2004. aastal valminud sõsara Victoria I kõrvale Tallinna-Stockholmi liinile.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles