Veebis on nüüd võimalik tutvuda uute praamide sõidugraafikuga

Uute praamide sõidugraafik on nüüd huvilistele kättesaadav.

FOTO: ERIK PROZES/

Tallinna Sadama tütarettevõte TS Laevad OÜ avas neljapäeval veebikülje Praamid.ee, kus saab tutvuda tulevaste parvlaevade graafikutega alates oktoobrist, lehe kaudu saab pileteid ostma hakata 1. septembril ning siis käivitub ka klienditugi.

Praegu saab veebiküljel tutvuda graafikutega alates oktoobrist, mil TS Laevad OÜ mandri ja suursaarte vahelisi parvlaevaliine opereerima hakkab. Samuti saab saidil sõlmida ärikliendi lepinguid. Praamid.ee piletimüügisüsteem ja klienditugi alustavad tööd 1. septembril, teatas Tallinna Sadam.

«Samuti saab tutvuda piletite hinnainfoga ning vaadata üle kehtivad soodustused. Lisaks saab lugeda piletite ostmise ning parvlaevadele mineku juhtnööre, saada infot sadamate, sihtkohtade ning ettevõtte kohta. Põneva uuendusena saab Praamid.ee lehel edaspidi parvlaevade asukohta reaalajas jälgida,» rääkis TS Laevade müügi- ja teenusevaldkonna juht Ele Reiljan.

Ta lisas, et lehel on toodud ka oluline info äriklientidele, samuti saab uue veebilehe vahendusel sõlmida ärikliendi lepinguid. «Muutmaks ettevõtetele parvlaevade operaatori vahetus lihtsamaks, kutsume ettevõtteid juba täna kliendilepinguid sõlmima. Erakliendid ei pea teenuste kasutamiseks ja soodustuse saamiseks enam lepingut sõlmima, piisab vaid kliendikonto loomisest 1. septembril avanevas piletisüsteemis,» rääkis Reiljan.

Uus suursaarte ja mandri vahelise parvlaevaliikluse piletimüügisüsteem avatakse käesoleva aasta 1. septembril, kui läheb lahti eelmüük TS Laevad OÜ parvlaevade piletitele. 1. septembrist alustab tööd ka klienditugi. Internetikeskkonnast saab alates septembrist pileteid osta nii lauaarvuti, tahvelarvuti kui ka mobiiltelefoni vahendusel.

Tagasi üles