Viimsisse kerkib 6 miljoni euroga büroohoone

FOTO: www.viimsiaritare.ee

Viimsisse aadressile Paadi tee 3 kerkib 3-korruseline üle 8000 ruutmeetrine ärihoone, mis valmib 2017. aasta suve lõpuks. Nordeconi ja Kaarsilla Kinnisvara OÜ koostööl rajatud ehitis on mõeldud kohalikele ettevõtjatele, kes ei pea Tallinna kesklinna sõitmiseks ummikutes istuma. 

«Viimsi on küll väga mugav ja ilus koht elamiseks, kuid kvaliteetseid büroopindu siin napib,» ütles Kaarsilla Kinnisvara arendusjuht Viljar Jänes. »Viimsi Äritare on hea asukohaga nii kohalikele ettevõtjatele, kes ei pea Tallinna kesklinna sõitmiseks ummikutes istuma, kui ka kõigile teistele, kes tahavad mugavat ja moodsat kontorit ilusas ja kergesti ligipääsetavas kohas.»

Nordecon sõlmis Kaarsilla Kinnisvara OÜ-ga lepingu Viimsi Äritare büroo- ja ärihoone ehitamiseks. Ehituse kogumaksumus on rohkem kui 6 miljonit eurot.

«Viimsi Äritare ehituseks sõlmisime projektijuhtimise lepingu, mille käigus rajatakse ühe maa-aluse ja kolme maapealse korrusega hoone üldpinnaga ca 8000 m2 ja 106 parkimiskohta: 47 neist maa-alusel parkimistasandil. Hoone teeb eriliseks see, et kõikidel tööruumidel saab olema loomulik valgustus – maja keskel on kavandatud klaaskatusega valgusšaht, kuhu on võimalik rajada näiteks haljastusega aatrium,» ütles ASi Nordecon juhatuse liige Avo Ambur.

Viimsi Äritare esimesele korrusele on projekteeritud kaubandus-teenindusotstarbega rendipinnad ja abiruumid. Teisele ja kolmandale korrusele on planeeritud erineva suurusega büroopinnad ringkoridori ja abiruumide plokiga. Hoonesse tuleb lift. Edasise tegevuse käigus on võimalik väljarenditavaid büroopindu muuta vastavalt rentniku soovile, lisades võimalusel ka puhkenurga ja wc.

Tagasi üles