EASi nõukogu valis esimeheks ettevõtja Erki Möldri

Erki Mölder.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu valis täna uueks esimeheks valdusfirma Dental Invest Estonia juhatuse esimehe Erki Möldri.

«Majandusarengu seisukohalt on EAS üks kõige olulisemaid organisatsioone, mis oma tegevusega aitab kaasa Eesti majanduse pikaajaliste strateegiliste eesmärkide saavutamisele, tõsta Eesti konkurentsivõimet. Nõukogu esimehena luban seista Eesti ettevõtete huvide eest ja aidata kaasa EASi püüdlustele kasvada ettevõtluse kompetentsikeskuseks,» lausus Mölder.

Mölder on varasemalt juhtinud TREV-2 ja Quattromedi ning kuulunud teenusmajanduse koja juhatusse.

EASi nõukogu valis ka uue aseesimehe, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsleri Viljar Lubi. Eelnevalt oli ettevõtlusminister Liisa Oviir kutsunud nõukogust tagasi Ahti Kuninga ja Meelis Mälbergi ning nimetanud nende asemele Viljar Lubi ja Anne Sullingu.

EASi nõukogu jätkab seitsmeliikmelisena, nõukogu liikmed on lisaks Möldrile, Lubile ja Sullingule ASi Molycorp Silmet juhatuse esimees David O’Brock, OÜ Codeborne osanik Toomas Talts, Estonian Business Schooli juhtimise õppetooli lektor Anto Liivat ning rahandusministeeriumi regionaalvaldkonna asekantsler Kaia Sarnet.

Tagasi üles