Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Selgusid Eesti kõige vastutustundlikumad ettevõtted

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Tallinna Lennujaam | FOTO: Mari Luud / Õhtuleht

Ettevõtlusminister Liisa Oviir tunnustas kuld-, hõbe- ja pronkstaseme märgistega neid Eesti ettevõtteid, kes osalesid edukalt 2015. aasta lõpus Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkursil.

Kuldmärgise said Tallinna Lennujaam, ABB AS, Eesti Energia AS, Tallinna Vesi, Swedbank AS, Manpower OÜ, Ericsson Eesti AS Tallinna tehas, ISS Eesti AS, Uuskasutus MTÜ, Loodusvägi OÜ ja Villapai OÜ.

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi konkursil edukalt osalenud ettevõtteid tunnustati mikroettevõtete kategoorias ja väike-, keskmise ja suurettevõtete kategooriates vastavalt kuld, hõbe- ja pronkstaseme märgistega.

AS-i Tallinna Lennujaam juhatuse esimehe Rein Loigu sõnul tähendab vastutustundlikkus eelkõige hoolimist inimestest ja keskkonnast. «Olemaks jätkusuutlik ettevõte, peame me toimima kasumlikult, hoides  pidevalt silme ees tulevikku - meile on oluline teha seda nii, et meie kliendid, partnerid, töötajad ja omanik saaks seejuures end hästi tunda,» ütles Loik.

«Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi kuldmärgise saamine on väga suur tunnustus kõigile lennujaama töötajatele. Teisalt kaasneb sellega ka suur vastutus vastata ühiskonna kõrgetele ootustele, mis motiveerib ettevõtet vastutustundlik olemise nimel veelgi rohkem pingutama,» märkis Loik.

Tagasi üles