Tallinna Lennujaama turundusdirektoriks nimetati endine MKMi asekantsler

Eero Pärgmäe

FOTO: Liis Treimann

AS-i Tallinna Lennujaama turundusdirektorina asus esmaspäevast tööle Eero Pärgmäe, kes hakkab vastutama Lennujaama äriarenduse, lennundusturunduse ja kliendisuhete eest, teatas ettevõte.

Pärgmäe on lõpetanud Tartu Ülikooli turunduse ja välismajanduse eriala ning töötanud 14 aastat majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumis, neist kaheksa transpordi asekantslerina; Tallinna Lennujaama tuli Pärgmäe teaduspargi Tehnopol arendus- ja kinnisvarajuhi kohalt.

«Lennunduses loevad usaldus ja kogemus,» rõhutas Tallinna Lennujaama juhatuse esimees Rein Loik. «Eerol on ette näidata pikaajaline töö transpordivaldkonnas, lennunduse põhjalik tundmine ja rahvusvahelise koostöö kogemus. Mul on hea meel, et saime enda meeskonda nii suure pagasiga inimese.»

Pärgmäe kinnitusel on transpordivaldkond talle südamelähedane ning Tallinna Lennujaam suurepärane koht oma kogemuste rakendamiseks. «Tallinna Lennujaam on võitnud reisijate ja lennufirmade südamed hea teeninduse ja mugava keskkonnaga. See on suure töö tulemus ja seda tööd tuleb jätkata," kinnitas Pärgmäe. «Minu väljakutse on leida selle kõrval ka uusi võimalusi lennujaama arenguks.»

79-aastane Lennart Meri Tallinna Lennujaam teenindab umbes kaht miljonit reisijat aastas, kes lendavad otselendudega aastas umbes 40 sihtpunkti.

Tagasi üles
Back