Olympicu keskmine klient jätab sinna üle 2000 euro aastas

Olympic Casino logo.

FOTO: Repro

Olympic Entertainment Group AS-i juhatuse esimees Madis Jääger ütles PwC raamatupidamiskonverentsil, et keskmine klient toob Olympic kasiinole viie aasta jooksul 8640 eurot.

«Meie keskmine klient käib kasiinos kolm korda kuus ja korraga kulutab 60 eurot. Kuus teeb see 180 eurot ja aastas 2160 eurot. Keskmine kliendisuhe kestab viis aastat, kuid sealt peaksime maha arvutama 20 protsenti, kuna anname omalt poolt kliendile tasuta jooke ja muid boonuseid,» ütles Jääger, vahendab BNS.

Sõltlased moodustavad Jäägeri sõnul vaid väikese riskirühma ning nemad ei too ettevõttele niivõrd suurt tulu. «Ükski kasiino ei taha tegelikult endale sõltlasi, sest kõik üritavad skandaale vältida. Kui meie kliendid saavad teada, et meil on siin sõltlasi, siis ei soovi nad end meiega enam seostada ning kokkuvõttes kaotame me tulu,» lausus ta.

«Õnneks on hasartmängude sõltlaste osakaal Eestis viimase aasta jooksul langenud ühe protsendi võrra, mis on kasiinomaailmas tegelikult väga hea tulemus,» lisas Jääger.

Olympic Entertainment Group opereerib kasiinosid Eestis, Lätis, Leedus, Poolas, Slovakkias, Valgevenes ja Itaalias. Ettevõttes töötab kokku üle 2 600 inimese.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles