Deutsche Banki uus juht tegi töötajate jaoks kurjakuulutava avalduse

Pildil on täiskuu Deutsche Banki kaksiktorni kohal Frankfurdis.

FOTO: REUTERS/Kai Pfaffenbach

Saksa suurpanga Deutsche Bank kaasjuht John Cryan ütles ettevõtte veebilehe vahendusel, et kulutab suve ja sügise selleks, et paika panna uued kärpeplaanid, kirjutab Wall Street Journal.

«Ma ei ütle teile, et lähikuud saavad olema ainult magus ja helge aeg,» ütles Cryan, viidates sellega Wall Street Journali hinnangul peatselt avalikustatavatele ulatuslikele koondamistele. Kuigi ta pidi esitama Deutsche Banki uue pikaajalise detailse strateegiakava veel käesoleval kuul, lükkas ta selle sama teate järgi edasi oktoobrisse.

2013. aastast Deutsche Banki nõukokku kuulunud ning kuu aega tagasi ametisse nimetatud britt Cryan on varasemalt töötanud Šveitsi panga UBS finantsjuhina, aidates 2008. aasta finantskriisist räsitud panga tööd ümber struktureerida. Panga varad vähenesid toona kahelt triljonilt Šveitsi frangilt 1,2 triljonile Šveitsi frangile ning töö kaotasid tuhanded töötajad.

Ilmselt on ümberkorraldusi oodata ka Deutsche Bankis, mille juhatus sai aktsionäridelt mais toimunud üldkoosolekul teravat kriitikat, kuna ei usutud nende võimekust muutunud strateegiatega varem paikapandud eesmärke saavutada.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles