Kogu Premia juhtkond lahkub sügisel ametist

Premia Foodsi juhatuse esimees katre Kõvask, nõukogu esimees Indrek Kasela pressikonverentsil kus Skype'i teel vastab küsimustele ettevõtte jäätiseäri uus omanik Andrei Beshmelnitski. FOTO: MIHKEL MARIPUU/PM/SCANPIX BALTICS

Eelmisel sügisel uue omaniku kätte läinud jäätisetootja Premia Tallinna Külmhoone heidab sügisel senised kauaaegsed juhid üle parda.

Ettevõttega jätavad hüvasti juhatuse esimees Katre Kõvask, finantsjuht Erik Haavamäe ja juhatuse liige Silver Kaur, vahendab Äripäev

Börsifirma PRFoods müüs eelmisel aastal pea 30 miljoni euro eest oma jäätiseärid Ukraina päritolu ärimehele Andrei Beshmelnitskile. Kui sügisel tehtud tehinguga liikusid algselt kaasa ka Premia juhid Kõvask, Haavamäe ja Kaur, siis nüüd on asjaolud muutunud – terve juhtkond lahkub pärast suvehooaega ja on esimesest septembrist taas tööotsingul.

Kõvaski kinnitusel minnakse lahku sõbralikus meeleolus. «Anname septembris juhtimise üle ning soovime omalt poolt uuele juhtkonnale jõudu ja edu Food Unioni strateegia elluviimisel,» selgitas Kõvask pressiteates. Ta kinnitas, et kõik osalised võtavad sügisest aja maha, ent on avatud uutele väljakutsetele. 

Mis põhjustel avalikkusele ootamatu põhjus tehti, asjaosalised avaldada ei soovinud.

Loe pikemalt Äripäevast

Tagasi üles
Back