iDeal kampaania

Postimees teeb otseülekande riistvara arendusnädalavahetuse lõpuürituselt

Garage48 arendusnädalavahetus.

FOTO: Jaanus Lensment

6..-8. veebruaril toimub Tartus juba teist korda uusi riistvaralisi tehnoloogialahendusi otsiv arendusnädalavahetus Garage48 Hardware & Arts, kus üle 140 inseneri, tarkvaraarendaja ja loomeinimese arendavad 48 tunni jooksul uusi nutikaid seadmeid.

Osalejaid juhendavad kogenud mentorid Eestist ja välismaalt, eesotsas Rachel Raynsi ja Ben Nuttalliga Cambridge’ist Raspberry Pi Foundationist.

Postimehe majandusportaalis saab lugeda ülevaadet ürituse kulgemisest, värskeid pilte ning pühapäeva õhtul ka otseülekannet lõpuüritusest.

Garage48 formaat on lihtne: reedel saavad kõik kaasosalistele oma projektiideid esitleda ja moodustatakse meeskonnad, olenevalt sellest, kellele milline idee meeldib. Seejärel algab osalejatel mentorite juhendamisel võidujooks ajaga, et pühapäevaks toimiv prototüüp valmis saada. Pühapäeva õhtul esitlevad meeskonnad valminud prototüüpe žüriile ja selgitatakse välja võitjad.

Pühapäevane lõpuüritus algab kell 16.30 ettevõtluskursuse Student Startup Camp raames valminud tudengite veebi- ja mobiilirakenduste esitlustega. Kell 18.30 algab kogu arendusnädalavahetuse lõpuüritus. Üritus ja ülekanne lõpeb kell 21.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles