Postimees teeb otseülekande jätkusuutliku ettevõtluse indeksi konverentsilt

Seitsmendat aastat järjest koostab  Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Foorum (VEF) ettevõtete jätkusuutlikkuse indeksit.

Sarnaselt eelnevatele aastatele toimub käesolevagi aasta alguses vastutustundliku ja jätkusuutliku ettevõtluse teemal konverents. Sel korral keskendutakse personalipoliitikale ning töö- ja pereelu ühildamisele.

Peaesinejaks on kutsutud kogenud ja hinnatud praktik Rootsist, Pär Larshansi, kes juhib vastutustundlikku lähenemist Max Burgers kiirtoiduketis. Pär Larshans keskendub konverentsil teemale, kuidas muuta ühiskondlik väljakutse äriliseks võimaluseks.

Konverentsi lõpuosas annab edukalt jätkusuutliku ettevõtluse indeksi läbinud ettevõtetele tänud üle Majandus- ja Kommunikatsiooniminister Urve Palo ning Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht teeb analüüsi Eesti ettevõtete vastutustundlikkuse tendentsidest.

Konverents toimub esmaspäeval, 26. jaanuaril kell 12.00-17.00.

Päevakava

12.00-14.00 Eesti ettevõtete head praktikad töö- ja pereelu ühildamisest (indeksis osalenud ettevõtete näited).

14.00-14.30 Paus

14.30-15.30 Peaesineja: Pär Larshans (Rootsi), kes on jätkusuutlikkuse ja sotsiaalse vastutuse poolest väga tuntud ja auhinnatud rootslaste perefirma Max Burgers kiirtoiduketi Chief Sustainability Officer.

15.30-16.00 Paus

16.00-17.00 Jätkusuutliku ettevõtluse indeksi 2014 kokkuvõte ja pidulik tunnustamine.

Loe ka neid

Tagasi üles