ETK käive langes 7,6 protsenti

Konsum

FOTO: Sille Annuk

TK Grupi esimese poolaasta netokäive oli 2,6 miljardit krooni, vähenedes möödunud aasta sama perioodiga võrreldes 7,6 protsenti.

Grupi suurimat käivet näitas esimesel poolaastal 1,21 miljardi kroonise netokäibega kauplustekett Konsum, kasvades möödunud aasta sama perioodiga võrreldes 5,1 protsenti. Ketti kuulub 63 kauplust.

A ja O keti netokäive oli esimesel poolaastal 592 miljonit krooni, kasvades möödunud aasta sama perioodiga võrreldes 1,3 protsenti. A ja O ketti kuulub 160 kauplust, mis on 4 kauplust enam kui möödunud aasta samal perioodil

Maksimarketite netokäive esimesel poolaastal oli 394 miljonit krooni, vähenedes eelmise aastaga võrreldes 19,6 protsenti. Maksimarketite arv on 1 kaupluse võrra vähenenud, moodustades nüüd kokku 7 kauplust.

Toidu- ja esmatarbekaubakettide osakaal ETK Grupi käibest käesoleva aasta esimesel poolaastal oli järgmine: Konsum 45,7, A ja O 22,4 ning Maksimarket 14,9 protsenti. Muude kaupluste osakaal ETK Grupi käibest käesoleva aasta esimesel poolaastal oli 17 protsenti.

Tagasi üles