GLIMSTEDTi advokaat nimetati ühe suurima rahvusvahelise juristide liidu komitee kaasjuhiks

Hele Karja. FOTO: Glimstedt

GLIMSTEDTi advokaat Hele Karja valiti rahvusvahelise advokaatide ja juristide assotsiatsiooni ITechLaw E-Kaubanduskomitee kaasjuhiks järgmiseks perioodiks.

ITechLaw on advokaatide ja juristide assotsiatsioon, mis spetsialiseerub intellektuaalsele omandile, IT-le ja tehnoloogiale. «Tegemist on ühe suurima omalaadse rahvusvahelise ühendusega, mis on esindatud rohkem kui kuuekümnes riigis – sellesse kuulumine on mulle suur au. E-Kaubanduskomitee kaasjuhina saan nüüd panustada eelkõige e-kaubandust puudutavatesse õiguslikesse küsimustesse,» kommenteeris GLIMSTEDTi advokaat Hele Karja.

Hele Karja on GLIMSTEDTi advokaat, kes nõustab peamiselt intellektuaalse omandi ja IT ning äriõiguse tegevusvaldkondades. ITechLaw’ga oli ta seotud juba varem – aastatel 2010-2012 oli ta ITechLaw kohalik esindaja kogu Baltikumis ning perioodil 2012-2013 ITechLaw’ I-WIN komitee aseesimees. Hetkel kuulub Hele Karja assotsiatsiooni juhatusse.

GLIMSTEDTi advokaadibüroos  töötab kokku üle 250 advokaadi Tallinnas, Riias, Vilniuses, Minskis ja erinevates linnades Rootsis.

Tagasi üles
Back