Vaata, millised on Eesti kõige pere- ja töötajasõbralikumad ettevõtted

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Ericsson on üks kahest Eesti kõige töötajasõbralikumast ettevõttest.

FOTO: Liis Treimann

Täna andsid sotsiaalminister Helmen Kütt ning tervise- ja tööminister Urmas Kruuse üle auhinna aasta pere- ja töötajasõbralikema ettevõtte võitjale.

Esimest kohta jäid jagama Nortal AS ja Ericsson Eesti AS. Konkurssi on sotsiaalministeeriumi, ajakirja Pere ja Kodu ning Äripäeva eestvedamisel korraldatud 14 aastat.

Ürituse eesmärk on juhtida tähelepanu töötajate, pere ja töökeskkonna arendamisele, teatas ministeerium.

«Mida rohkem on Eestis tööandjaid, kelle eesmärk on luua hooliv ja sõbralik keskkond, seda lojaalsemad ning rahulolevamad ka nende töötajad,» ütles tervise- ja tööminister Urmas Kruuse.

«Kõik teavad, et laste kasvatamine on täis ootamatusi. Ettearvamatutes olukordades oma lastega, on väga tähtis, et tööandjad tuleksid vastu ning võimaldaksid ühildada töö- ja pereelu,» lisas ta.

Pere- ja töötajasõbralikke firmasid tunnustatakse juba 14. aastat. Tänavu osales konkursil 41 ettevõtet.

Varasemalt on kõige pere- ja töötajasõbralikuma ettevõtte auhinna saanud Microsoft Estonia OÜ (2013), OÜ CPD ja AS Regio (2012), Microsoft Estonia OÜ (2011), Webmedia AS (2010), advokaadibüroo Sorainen AS (2009), Webmedia AS (2008), NT Logistika AS (2007), Scannotec (2006), Vain & Partnerid (2005; 2004), Krediidipank (2003), Paikuse Saeveski (2002) ning Eesti Post (2001).

    Tagasi üles